Usługi stolarskie Warszawa

Albinex oferuje usługi stolarskie Warszawa na najwyższym poziomie. Wykonujemy stoły z drewna, schody drewniane, blaty i parapety drewniane.

Drewno należy do najstarszych materiałów używanych przez człowieka. Swoją popularność zawdzięcza wytrzymałości i efektom wizualnym. Jest to produkt naturalny. Każde drzewo, każdy kawałek drewna litego ma swoje niepowtarzalne znaki szczególne. Stosuje się je jako materiał na podłogi, boazerie, do wykonania więźb dachowych, ogrodzeń i pergoli, mebli i zabawek.

Powierzchnia drewna z otwartymi porami dba o optymalną klimatyzację pomieszczenia, działa antybakteryjnie i zapobiega elektrostatycznemu naładowaniu kurzu. Drewno lite zapobiega alergii, nie posiada substancji szkodliwych i pozostaje zgodne z naturą.

Kupując drewniane meble, mamy pewność, że nie pochodzą z taśmowej produkcji – nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, a co za tym idzie każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju. Meble z drewna to rozsądna inwestycja na długie lata – ponadczasowe i eleganckie pasują do każdego wnętrza, niezależnie od tego, czy urządzamy salon, kuchnię, czy sypialnię.

Nasze realizacje

Zapraszamy do sklepu internetowego na www.parkietymarzen.com.pl.
Albinex – Usługi Stolarskie Warszawa