Usługi parkieciarskie

Albinex oferuje zarówno cyklinowanie podłogi drewnianej jak i układanie parkietu. Jesteśmy firmą lokalną działającą głównie na terenie: cała Warszawa m. in. Warszawa Wawer, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wilanów, Warszawa Wesoła, Warszawa Rembertów.

Cyklinowanie parkietu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży parkieciarskiej, cyklinowanie parkietu to jedna z naszych podstawowych usług, jaką oferujemy wszystkim naszym klientom.

Do realizacji tejże usługi wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu Państwa podłoga odzyska dawny blask i urok. W naszej firmie zatrudniamy jedynie doświadczone osoby, które potrafią szybko i co najważniejsze starannie odnowić parkiet z dowolnego rodzaju drewna.

Przed rozpoczęciem cyklinowania parkietu zawsze bardzo skrupulatnie zabezpieczamy mieszkanie czy też dom, aby nic nie uległo zniszczeniu.

Oprócz profesjonalnego podejścia cechuje nas również otwartość, oraz chęć podejmowania wyzwań, dlatego też podejmujemy się każdego powierzonego nam zadania.

Układanie parkietu

Szeroki zakres usług parkieciarskich jakie oferujemy naszym klientom obejmuje nie tylko cyklinowanie parkietu, ale również układanie parkietu.

Jednak aby móc ułożyć parkiet trzeba najpierw odpowiednio przygotować podłoże tzn. wykonać szlifowanie, aby uzyskać pożądany poziom we wszystkich miejscach w danym pomieszczeniu. Jest to bardzo ważne, gdyż układanie parkietu na nierównym podłożu, szybko spowoduje jego wypaczenie i w efekcie prace trzeba będzie wykonywać ponownie.

Warto zaznaczyć, że układanie parkietu to nie tylko nasza praca, ale także pasja, dlatego też pracę swą wykonujemy bardzo starannie i dokładnie tak by nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze świadczonej przez nas usługi.

Podczas wieloletniej działalności na rynku mieliśmy możliwość pracowania nie tylko dla klientów indywidualnych ale również firmowych, w efekcie czego nasze parkiety zdobią nie tylko prywatne mieszkania ale także obiekty zabytkowe, dworki, pałace biura, obiekty sportowe itp. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do konsultowania się z naszymi doradcami.

Nasze realizacje

Zapraszamy do sklepu internetowego na www.parkietymarzen.com.pl.