Podłogi

Planujesz remont w mieszkaniu/domu i potrzebujesz desek podłogowych? Jeśli tak to koniecznie sprawdź ofertę naszej firmy na deski podłogowe. Oferujemy szeroką gamę podłóg z drewna krajowego i egzotycznego. Wszystkie produkty przez nas oferowane są wysokiej jakości, dzięki czemu drewno zachowuje swoje naturalne piękno przez bardzo długi czas.

Wszyscy klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i indywidualne podejście. Warto podkreślić, że wszystkie nasze podłogi objęte są gwarancją.

Parkiety


Oferujemy parkiet deszczułki z drewna krajowego lub egzotycznego litego lub warstwowe – grubości 11-22 mm, szerokości 50-70 mm i długości do 500 mm o jednakowych wymiarach, przez co można z nich układać różne wzory szczególnie jodełkę tradycyjną, kwadraty itp.

W sprzedaży mamy parkiety surowe do układania, cyklinowania, lakierowania /olejowania, a także gotowe fabrycznie fazowane, lakierowane lub olejowane.

W naszej ofercie jest bardzo duży wybór parkietów, które oferujemy także z montażem i cyklinowaniem warszawa.

Mozaiki
Posiadamy mozaiki wykonane z drewna litego krajowego i egzotycznego. 

Są one produkowane jako mozaiki przemysłowe, parkietowe, ozdobne lub pałacowe o grubości od 8 mm do 23 mm w stanie surowym do cyklinowania, lakierowania lub olejowania.

Deski podłogowe


Oferowane przez nas deski podłogowe wykonane są z drewna krajowego i egzotycznego – lite lub warstwowe.

Deski są grubości 11-22mm, szerokości 90-220mm i długości do 2500mm – pakowane w mixach długości do układania, cyklinowania, lakierowania lub olejowania.

Są także deski podłogowegotowe fabrycznie fazowane , olejowane lub lakierowane do układania na tzw. mijankę. Mogą być także ucięte pod kątem do układania na tzw. jodełkę francuską czy węgierską.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie jest bardzo duży wybór desek podłogowych.

Deski tarasoweTaras wykonany z drewna to doskonałe i stylowe rozwiązanie dla każdego ogrodu, domu lub mieszkania bez względu na aranżację i styl danego obiektu. Drewniane tarasy (deski tarasowe) idealnie wpisują się zarówno w nowoczesną, współczesną architekturę jak również tradycyjną.

Konstrukcja z desek tarasowych nie tylko wtapia się w przydomową zieleń, ale również tworzy dodatkową przestrzeń, z której korzysta cała rodzina.

Nasza firma dysponuje bardzo szeroką ofertą drewna tarasowego, systemów montażowych oraz środków ochrony i konserwacji tarasów.

Nasze realizacje

Zapraszamy do sklepu internetowego na www.parkietymarzen.com.pl.
Albinex – Profesjonalny Parkieciarz Warszawa