Schody drewniane Warszawa


Schody wykonane z drewna (schody drewniane) pięknie prezentują się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, ale również doskonale dopełniają przestrzenie nowoczesne.

Do produkcji schodów drewnianych wykorzystuje się w szczególności drewno dębowe i jesionowe, które wyróżniają się bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne ze względu na swoją twardość – schody drewniane nie są podatne na szybkie ścieranie i zarysowania, są również łatwe do utrzymania w czystości, dlatego będą pięknie prezentować się przez długie lata.

Schody drewniane mogą być wykonane w różnych wariantach jako schody osadzane na betonie, schody dywanowe lub jako schody samonośne.

Mogą być uzupełnione dekoracyjnymi tralkami, balustradami, poręczami i słupkami z drewna oraz innych materiałów np. stali chromowanej.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oferujemy klientom z Warszawy i okolic schody drewniane wyróżniające się najwyższą jakością – zawsze indywidualnie dopasowane i dopracowane w najdrobniejszych detalach.

Za sprawą współpracy z najlepszymi specjalistami w branży Parkiety Marzeń Warszawa jest w stanie stworzyć schody drewniane warszawa, które będą idealnym dopełnieniem każdego domu.