Układanie parkietu

Szeroki zakres usług parkieciarskich jakie oferujemy naszym klientom obejmuje nie tylko cyklinowanie parkietu, ale również układanie parkietu.

Jednak aby móc ułożyć parkiet trzeba najpierw odpowiednio przygotować podłoże tzn. wykonać szlifowanie, aby uzyskać pożądany poziom we wszystkich miejscach w danym pomieszczeniu. Jest to bardzo ważne, gdyż układanie parkietu na nierównym podłożu, szybko spowoduje jego wypaczenie i w efekcie prace trzeba będzie wykonywać ponownie.

Warto zaznaczyć, że układanie parkietu to nie tylko nasza praca, ale także pasja, dlatego też pracę swą wykonujemy bardzo starannie i dokładnie tak by nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze świadczonej przez nas usługi.

Podczas wieloletniej działalności na rynku mieliśmy możliwość pracowania nie tylko dla klientów indywidualnych ale również firmowych, w efekcie czego nasze parkiety zdobią nie tylko prywatne mieszkania ale także obiekty zabytkowe, dworki, pałace biura, obiekty sportowe itp. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do konsultowania się z naszymi doradcami.

Sprawdź też inne usługi parkieciarskie: Cyklinowanie parkietu